Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/inversa/domains/herojauskelione.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2252

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/inversa/domains/herojauskelione.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2256

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/inversa/domains/herojauskelione.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 2903
Apie mus – Herojaus Kelionė

Apie mus

Mes esame tie stebuklingi padarai, pasitinkantys herojų povandeniniame, požeminiame ar žvaigždynų pasaulyje. Mes lydime per kliūtis, užduodame keistus klausimus, mįsles, prašome atlikti užduotis, dovanojame neįprastus pagalbininkus.

Labiausiai už viską mes mėgstame atrasti naujus nepažintus kraštus žmoguje. Turime daugybę lobių žemėlapių, bet tik išties pasiryžę patirti išbandymus, galės į juos žvilgtelti.

Turime stebuklingų galių, kurios padeda išgyti ir paguosti, atjausti ir išbūti kartu.

Mes mėgstame žaisti su tikrove, pasiversti įvairiais gyvūnais, kalbėtis be žodžių, tapti nematomais, keliauti laiku ar kiaurai sienas, netgi gimti iš naujo. Ir čia mes nejuokaujame!

Na, mes žinome ir mokame daug gudrybių, praversiančių gyvenime. Jas su džiaugsmu perduosime savo smalsiems mokiniams ar tiesiog bendrakeleiviams.

Mūsų stebuklingieji metodai: autentiškas judesys, kūno ir šokio terapija, meno terapija, taikomasis teatras, žaidimų terapija, tyrinėjimas veiksmu ir kt.